Catrice eyebrow set – zestaw cieni do brwi.

Zestaw Catrice eyebrow set składa się z dwóch cieni – jaśniejszego i ciemniejszego. Oba mają szarawe odcienie, więc sprawdzą się zwłaszcza w przypadku blondynek. Jednak cienie to nie jedyny element zestawu. W opakowaniu znajduje się również wysuwana szufladka, w której znajduje się podręczny zestaw mini pęseta i pędzelek do brwi. Pędzelek jest dwustronny, z jednej strony znajdziemy ukośnie ścięte włosie – ta część służy do nanoszenia cieni na brwi. Jak na niską cenę zestawu pędzelek sprawdza się bardzo dobrze. Zdrugiej strony znajduje się szczoteczka do przeczesywania brwi. Można niąwyczesać nadmiar kosmetyku lub wyrównać włoski przed malowaniem.

catrice eyebrow brush

Mogłam w zależności od humoru czy ochoty używać ciemniejszego lub jaśniejszego cienia i zmieniać efekt. Zazwyczaj jaśniejszy nanosiłam na całe brwi, a ciemniejszy służył do zaakcentowania najwyższego miejsca na łuku brwiowym. Cienie są bardzo wydajne i starczają na naprawdę długi czas.

zestaw cieni catrice

Zarówno cienie jak i podręczny zestaw dobrze się sprawdzają. Można osiągać różne efekty w zależności od ilości i koloru użytego cienia. Można też używać różnych kolorów w różnych częściach brwi i na przykład zacząć od nałożenia jasnego w wewnętrznej części, a zbliżając się do najwyższego punktu dodawać warstwę ciemniejszego cienia.

Cena ok. 18 zł.

Dostępność: drogerie Natura