Ciepłe swetry na zimową porę

Długie zimowe wieczory potrafią być równie piękne, co zimne. Na zimowy spacer też nie udamy się w przewiewnej bluzce. Jedno jest pewne, w szafie przyda nam się co najmniej jeden zimowy sweter. Możemy zarzucić go na sukienkę, ubrać do spodni lub szortów. W sklepach znajdziemy wiele różnych rodzajów, krojów i kolorów swetrów, dlatego też w tym artykule prezentujemy kilka modeli, którymi można się zainspirować w czasie zimowych zakupów.

 

Pierwszy sweter ma wyjątkowo ciekawy dekolt. To odpowiedni fason dla tych, którzy nie są przekonani do swetrów z golfem, ale zawsze marzną w krojach z odkrytą szyją. Ciekawy jest również wzór swetra – elegancka, duża krata.

sweter na zime

 

 

Druga propozycja to sweter mocno nawołujący do karnawału. Jego srebrna, metaliczna faktura przyciąga wzrok i dodaje sporo elegancji. Dzięki temu sweter możne służyć nam zarówno na co dzień, jak i na imprezę jeśli połączymy go ze spódnicą i wysokimi butami. Przy dekolcie i na dole swetra znajdują się ściągacze dopasowujące jego krój do sylwetki. Sweter możemy nosić z czarnymi rurkami i kopertową torebką, tworząc bardzo elegancki zestaw.

 

sweter

 

 

Ten sweter jest propozycją dla eleganckich Pań, które bardziej nad właściwości grzewcze cenią sobie szyk stroju. Z tyłu sweter odkrywa plecy i ozdabia je długim łańcuszkiem. To pomysł na zimową imprezę, na którą nie mamy ochoty ubierać cienkiej sukienki.

sweterek