Kiedy najlepiej kupić zimowe akcesoria?

Nie obejdziemy się bez ciepłej czapki, pary ochronnych rękawiczek i długiego szalika w naszym klimacie. Do Polski co roku przybywa zima, która nieraz przywozi ze sobą masę białego śniegu i przeszywającego chłodu. Choć zimy bywają różne i nie każda wita nas siarczystymi mrozami, zimowe akcesoria co roku są nam niezbędne. Ale kiedy zacząć się rozglądać za nową czapką i parą zimowych rękawiczek tak, aby dostać jak najkorzystniejszą cenę?

Niestety nie uświadczymy wspaniałych okazji i wyprzedaży tuż przed sezonem zimowym. Nie możemy się więc wcześniej przygotować i zazwyczaj płacimy pełną cenę za modne kominy i ciepłe szale. Jeśli jednak zawczasu pomyślimy o zimie i zaopatrzymy się o wiele wcześniej możemy trafić na bardzo korzystne przeceny. To po Nowym Roku jesteśmy otoczeni promocjami i wyprzedażami. To właśnie wtedy wyprzedaje się zimowe akcesoria z poprzedniego sezonu. Więc jeśli nie zależy Ci na zimowej czapce, koniecznie z najnowszej kolekcji, a wystarczą Ci akcesoria po prostu modne i stylowe, wybierz się na zakupy już rok wcześniej, a zdążysz je wypróbować jeszcze pod koniec zimy.

 

kołnierze

Kołnierz

Zimowy kołnierz morze być ciekawą alternatywą dla szala czy komina. Jest na tyle elegancki, że nie musimy go zdejmować wraz ze zdjęciem kurtki, po wejściu do pomieszczenia. Ozdobi dekolt naszej sukienki w równym stopniu, co naszyjnik.

Rękawice skórzane

Rękawice skórzane

Jeśli zależy Ci na ładnym wyglądzie dłoni nie zapominaj o rękawiczkach. Noś je ze sobą w torebce, włóż je do kieszenie lub na stałe wóź w samochodzie w okresie zimy. Dłonie, jeśli przemarzną, mogą zacząć się przesuszać i stać się szorstkie w dotyku. Model zapinany wokół nadgarstka zawsze prezentuje się elegancko.

 

rekawiczki czerwone

KRÓTKIE RĘKAWICZKI Z KOKARDĄ

 

Rękawiczki mogą być również ozdobione w inny sposób – bransoletką, bądź kokardką z małą ozdobną przypinką.

Komin Trójkąty

Komin „Trójkąty”

Od pewnego czasu kominy zyskały przewagę nad szalikami. Zazwyczaj lepiej izolują i zapewniają ciepło. Są też łatwiejsze w ułożeniu. Jeśli nie masz ochoty na tradycyjną, jednokolorową wełnę, możesz pokusić się o wielobarwny model w ciekawe wzory. Przykuje uwagę i rozweseli ciemną, zimową kurtkę.