Moda na stoku

Spadł pierwszy śnieg, co niewątpliwie cieszy amatorów sportów zimowych. Mogą wziąć kilkudniowy urlop i wybrać się na narty lub snowboard. Jeśli jesteś początkujący w tej dziedzinie i nie wiesz, czy spodoba Ci się uprawianie takiego rodzaju sportu, wystarczy Ci wypożyczenie nart i sportowa, zimowa kurtka. Jeśli jednak pasjonują Cię zimowe zjazdy na stoku dobrze pomyśleć o tym, aby przed wyjazdem na ferie zaopatrzyć się w odpowiedni, sportowy strój. Dlatego też w tym artykule prezentujemy ubrania i akcesoria z popularnych sklepów internetowych, które mogą przydać się nam na stoku.

Dla własnego bezpieczeństwa pamiętaj o zakładaniu kasku. Nawet jeśli jesteś już wprawionym narciarzem, nigdy nie wiesz kiedy nieszczęśliwy wypadek przydarzy się akurat Tobie.

Kask snowboardowy, narciarski

 

 

Z tej samej przyczyny dobrze zaopatrzyć się również w dobre gogle.  Słońce odbija się od śniegu i potrafi razić jeszcze mocnej. Aby nie ograniczać widoczności potrzebny będzie sprzęt, który zapewni nam bezpieczeństwo.

GOGLE BOLLE VIRTUOSE BLACK

 

Gogle są skonstruowane w taki sposób, aby nie dopuścić do powstawania otarcia czy ucisku. Z kolei soczewki chronią wzrok przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

 

Na stoku nie obejdziemy się również bez odpowiedniej sportowej kurtki. Taka odzież ma zapewniać nam swobodę ruchów i chronić przed zimnem.

KURTKA ROXY JETTY

 

 

Kurtka oddycha i utrzymuje ciepło. Jej neonowe kolory sprawią, że nie pozostaniemy na stoku niezauważeni. Kaptur można odpiąć, jeśli pogoda wskazuje na to, że nie będzie nam danego dnia potrzebny. Specjalny mankiet znajdujący się pod rękawami dodatkowo chroni dłonie przed zimnem. Po feriach kurtkę równie dobrze można wykorzystać na co dzień.

 

Przed zmarznięciem ochroni nas również ciepła, zimowa czapka. Według badań to przez głowę ucieka największa ilość ciepła. Jeśli więc nie chcesz zmarznąć i się przeziębić, pamiętaj o odpowiedniej czapce.

czapka 4f

 

 

Czapka w środku wyłożona jest polarem, który ma nas ogrzewać i zapewniać komfort użytkowania. Przyda się w czasie zimowych spacerów, którymi na pewno umilimy sobie dni w czasie ferii.