TANGLE TEEZER – profesjonalna szczotka do włosów

Tangle Teezer to rewolucyjna szczotka, która w szybki i bezbolesny sposób rozczesze każdy rodzaj włosów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu zębów flex, ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka rozczesuje włosy niewiarygodnie delikatnie i skutecznie, nie niszcząc ich struktury. Eliminuje splątania i węzły, minimalizuje łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem.

Ergonomiczny kształt i innowacyjna technologia

Tangle Teezer to ulubieniec konsumentów i fryzjerów z całego świata, często wykorzystywany jest w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Szczotka dostosowuje się do włosów, nie elektryzuje ich, delikatnie sunie zarówno po mokrych, jak i zniszczonych przez chemiczne zabiegi włosach. Codziennie szczotkowanie za pomocą Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku i elastyczności.

Ze względu na swoje działanie uważana jest za najlepszy, innowacyjny produkt. Szczotka od dłuższego czasu otrzymuje najwyższe noty w swojej kategorii. Główne zalety Tangle Teezer:

  • rozczesuje – ząbki Tangle Teezer sprawdzają się nawet przy najbardziej splątanych kosmykach,
  • masuje – Tangle Teezer masuje skórę głowy, co doskonale wpływa na cebulki włosów,
  • zdrowa – nie narusza struktury włosa,
  • uniwersalna – do każdego rodzaju fryzur i włosów.

Szczotka Tangle Teezer jest warta swojej ceny. Polecana jest w branżowych magazynach oraz prasie kobiecej, m.in. w Glamour, Cosmopolitan, Marie Claire, Grazia czy Professional Hairdresser.

W drogeriach i sklepach internetowych cena Tangle Teezer waha się między 30 a 65 zł.